Gambleriada'97, Pierwszy Ogólnopolski Turniej QUAKE'a


Main Page | News | Mirrors | QuakeToys | Console | Servers
Players | Links | Help! | FAQ | Screenshots | Stories | Credits


Możesz kliknąć na każdym zdjęciu, przeglądarka załaduje obrazek o rozmiarach 800 x około 520 pixeli.

Gambleriada - zdjecie

Taaa... Widok na główną salę Gambleriady. Dużo stoisk i na razie nie widać żadnych ładnych hostess :). Później okaże się, że tylko Śniegowy miał czas na oglądanie się za spódniczkami... (Ech, ci marynarze)
Gambleriada - zdjecie

Plecak jednego z wielu zapalonych małolatów. Dobry na wyjście na spacer z psem przed blok. Można do niego załadować 20 rakiet i ze 2 puszki dziewięciocalowych gwoździ. Rakietnicę trzeba niestety nieść w ręce...
Gambleriada - zdjecie

(od lewej: ???, Vathar, RooS, RegulatoR, Zooltar i ???)

Widzicie zafrasowaną minę Vathar'a? Sama mówi za siebie... Nie działała wtedy większość z 6 komputerów. W tle puste (jeszcze) trybuny. Wkrotce spłynie po nich krew niewiniątek.
Gambleriada - zdjecie

(od lewej: Zooltar, ja i RegulatoR)

Kto zgadnie co trzymam w ręce? Toporek? Nieeeee! Śrubokręt, którym dziurawiłem metalowe obudowy komputerów (just kiddin'). Dzięki temu małemu przyrządowi udało się doprowadzić 4 komputery do działania. CUD!!!
Gambleriada - zdjecie

(od lewej: ja i oporny PCet)

Ten bardzo niemarkowy komputer odmówił wspólpracy za pięć dwunasta. Trzeba było z niego wszystko wyjąć i po kolei wkładać z powrotem. Zadziałało dopiero zmniejszenie pamięci z 32MB na 16MB... Magic.
Gambleriada - zdjecie

(od lewej: kamerzysta, Zooltar i RooS)

Migawka z turnieju. W tle telebim, na który prawie cały czas świeciło słońce. Zooltar z mikrofonem - komentował przebieg wszystkich rozrywek. Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że zastąpi prowadzącego Wiadomości Filipa Łobodzińskiego.
Gambleriada - zdjecie

Od lewej do prawej.
Pierwszy rząd: Yogi, RooS, ???, Kaczy, Zooltar, głowa Greg'a, Xeno, RegulatoR
Drugi rząd: cofnięty Cthulhu, Matys, Cinek, Borys, ja, Śniegowy, D.J. Delete (mój brat), ToKKotai
Trzeci rząd: ???, ???, SS, ???, ???, Chrzanik (biały podkoszulek z napisami "Quake" "666"), ???
Gambleriada - zdjecie

Od lewej do prawej.
Pierwszy rząd: Yogi, RooS (spojrzenie diabła =:>), ???, Kaczy, Zooltar, głowa Greg'a, Xeno, RegulatoR i P_C_N_C (na poprzednim zdjęciu go obcięło)
Drugi rząd: cofnięty Cthulhu, Matys, Cinek, Borys, ja, Śniegowy, D.J. Delete, ToKKotai
Trzeci rząd: ???, ???, SS, ???, ???, Chrzanik, ???
Gambleriada - zdjecie

Od lewej do prawej: jakaś laska (nie była z nami), RegulatoR, Śniegowy, ja, P_C_N_C i SS???. Na pierwszym planie D.J. Delete (drodzy rodzice i dziadkowie, to nie jest piwo! To taka ciemna oranżada z pianką...)

A to już siedzimy w opisywanej przez Śniegowego knajpie Lolek, gdzie wstęp po 18:00 mają tylko ci, którzy ukończyli 22 lata! Paranoja... (Gdybyście pytali, czemu nie ma z nami Zooltar'a ;->>>)
Gambleriada - zdjecie

Od lewej do prawej: P_C_N_C, SS???, Cinek, D.J. Delete, Regulator, Śniegowy

Ten sam stolik kilka minut później. Zanim zaczęliśmy wpadać pod stół zdążyłem zrobić to ostatnie zdjęcie. RegulatoR wyraźnie skwaszony niedużą ilością piwa w szklance... Nie ma co, praca w Playboy'u demoralizuje.

Cinek i YoonioR


Page layout & design © Copyright 1996-1997 Piotr Marek, Jr.